iddaa Rakipbul Ligi nedir?

  •   Nedir?

iddaa Rakipbul Ligi, 15.000'i aşkın takımı ile Türkiye'nin en büyük halı saha ligidir. 

iddaa Rakipbul Ligi sıradan bir halı saha maçından farklı, üst düzey multimedia hizmetleri sunan köklü bir kuruluştur. 

*Her üyesine profesyonel oyuncu deneyimi yaşatan iddaa Rakipbul Ligi, her seviyede takıma kendi seviyesine uygun birçok rakip bulabildiği gibi, saha içinde uzman ekibiyle maç içindeki sertliği ve tartışmaları kontrol altına alabilmektedir. 

* Rakipbul.com, özetle halı sahada rakip bulabileceğiniz bir site. Takımınızı siteye kaydettirerek, 15bin takım arasından kendinize rakip bulunmasını sağlayabiliyorsunuz.

* Her hafta, haftanın en iyi golleri ve kurtarışlarını izleyebiliyor, kendinizi bir anda sosyal medya ağlarında fenomen olarak görebiliyorsunuz.

* İstatistikleriniz neticesinde RB$ cinsinden halı sahadaki oyuncu değeriniz belirleniyor ve halı saha takımları arasında transfer rekabeti dahi yaşanıyor.

İşte size örnek bir maç: http://www.rakipbul.com/Haberler/MacSonrasi/33263 ( Üst sekmeden, fotoğraflara, basın toplantısına, kadrolara ulaşabilirsiniz.)

iddaa Rakipbul Ligi nedir?

  • * Maçlarım ne zaman?

Üstelik, bir fikstur yoktur. İstediğiniz zaman Türkiye'nin 17 şehrinde istediğiniz sahada ve istediğiniz saatte maç yapabilme keyfini burada yaşayabilirsiniz.

  •   Nasıl kayıt olurum?

Bu lige 365 gün boyunca ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken; http://www.rakipbul.com/Uye/YeniUye formu doldurmak.

  • * Şampiyon nasıl belirlenir?

iddaa Rakipbul Ligi 365 gün devam eder, 6 aylık periyot ile 2 sezonu vardır. İlk 12'ye kalan takımlar her 5. ayın sonunda Play-Off oynarlar.

İlk önce sezon şampiyonu belli olur, sonra iki sezon şampiyonu karşılaşır, il şampiyonu belli olur.

Ardından tüm il şampiyonları, Antalya'da düzenlenen muhteşem Türkiye finallerinde buluşur ve Türkiye'nin en iyi halı saha takımı ünvanı için yarışırlar.

  •   Avrupa Şampiyonasına katılım nasıl gerçekleşir?

Son olarak ise Türkiye Şampiyonu, Avrupa Halı Saha Şampiyonası'nda (miniEuro) bizleri temsil ederken, şampiyonluk için, 32 ülkeyle kıyasıya bir yarışa girer.

iddaa Rakipbul Ligi, European Minifootball Federation'ın Türkiye'deki temsilcisidir.

Final Yolu
Rakipbul K.A.P.
geri ileri
rakipBUL