Rakip BUL!

Avcılar Olimpik Spor Tesisleri
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

25 Ekim - C.tesi

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Bayrampaşa Hidayet Türkoğlu Halı saha
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

25 Ekim - C.tesi

26 Ekim - Pazar

  • 20:00-21:00
  • FC BtkareÖmürtepe
  • 21:00-22:00
  • Fetih 1453PırFena United

30 Ekim - Perş.

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

DAHA FAZLA TARİH
Bayrampaşa MegaCenter Açık Halı Saha ...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

  • 22:00-23:00
  • TellioğullarıFC Btkare

28 Ekim - Salı

30 Ekim - Perş.

  • 22:00-23:00
  • FC Hassas Tellioğulları

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
CENGİZ TOPEL HALI SAHA (ÜMRANİYE)
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

25 Ekim - C.tesi

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

  • 21:00-22:00
  • Big Heads UnitedYıldızspor

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
FB Dereağzı Tesisleri ("8"erliktir)
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

  • 16:00-17:00
  • Los MosqueterosDandiko Madrid CF
  • 17:00-18:00
  • ALSENALHavuz Partisi FC
  • 20:00-21:00
  • FC AcıbademKalamış FC
  • 21:00-22:00
  • Kadıköy AtletikU.K.A UNITED
  • 22:00-23:00
  • MAGİCLİFE SPORTSAlcoholicoBilbao
  • 23:00-24:00
  • Çankırı SPORİTİCÜ SK

25 Ekim - C.tesi

  • 18:00-19:00
  • Alev FCKaraköy United
  • 19:00-20:00
  • PARİS B.Ş.BEL.Banko
  • 20:00-21:00
  • Bostancı GençlikZEHİR SPOR
  • 22:00-23:00
  • Çokgezer bakkalemektarlar Spor Kulübü
  • 23:00-24:00
  • YarasaA.C ESENEVLERSPOR

26 Ekim - Pazar

  • 18:00-19:00
  • Istanpool UnitedBoss Squad
  • 21:00-22:00
  • İDEAL KiNGSTantavi 2000
  • 23:00-24:00
  • EscapeZalımspor

27 Ekim - P.tesi

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

  • 20:00-21:00
  • Bostancı GençlikReal İstanbul CF
  • 22:00-23:00
  • Çokgezer bakkalİDEAL KiNGS
  • 23:00-24:00
  • A.C ESENEVLERSPORZalımspor

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Göztepe Mehmet Bayazıt Lisesi Halı Sa...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

25 Ekim - C.tesi

26 Ekim - Pazar

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Kadıköy Kenan Evren Halı Saha
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

  • 17:00-18:00
  • BahariyesporUltimate FC
  • 19:00-20:00
  • KorumtiyazBir Baba FC

25 Ekim - C.tesi

  • 16:00-17:00
  • Dolmuş FCDereboyu Fc
  • 17:00-18:00
  • İstanbul GücüMerseyside Boys

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

31 Ekim - Cuma

  • 18:00-19:00
  • Ortaköy Spor KulübüBahariyespor

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

DAHA FAZLA TARİH
Kağıthane Demirler Halı Saha Tesisler...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

25 Ekim - C.tesi

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Kartal Arena Spor Tesisleri
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

  • 21:00-22:00
  • Kardeş Payıottoman.

24 Ekim - Cuma

25 Ekim - C.tesi

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

28 Ekim - Salı

  • 22:00-23:00
  • Partizan F.C.ottoman.

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

  • 21:00-22:00
  • İçerenköy SKAtalar Sahilleri

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Londra Camping Halı Saha Tesisleri ( ...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

  • 23:00-24:00
  • Dinamo Karadenizsporhellas verona

24 Ekim - Cuma

  • 19:00-20:00
  • SOULFLYGENÇLERBİRLİĞİ

25 Ekim - C.tesi

  • 23:00-24:00
  • Paris Pasha SporÇİÇEKMEKİK
  • 24:00-01:00
  • Site SKFC Tozkoparan

26 Ekim - Pazar

  • 19:00-20:00
  • Machon SKBeylikdüzü Mücadele Spor
  • 20:00-21:00
  • Five StarF.C.LEGNICA
  • 22:00-23:00
  • MULTİSTAResencity SK

27 Ekim - P.tesi

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

  • 22:00-23:00
  • Ninja TurtlesStarcad

30 Ekim - Perş.

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

  • 23:00-24:00
  • Yenikent GençlikSporParis Pasha Spor

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Maltepe Ayışığı Spor Tesisleri
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

25 Ekim - C.tesi

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Maltepe Spor Tesisleri
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

25 Ekim - C.tesi

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Sena Halı Saha Tesisleri ( YENİBOSNA ...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

  • 21:00-22:00
  • Olimpiyat SKYenikent GençlikSpor
  • 22:00-23:00
  • WOLY-AMBASSADORnorthpole

25 Ekim - C.tesi

  • 19:00-20:00
  • Lounge UnitedFC TÜYO
  • Ay Yıldız TavşanBaşı
  • 20:00-21:00
  • F.C. VapsMechanic F.C.
  • 21:00-22:00
  • Merter CityPink Dragons Fc
  • 22:00-23:00
  • Çılgın Türkler SKReal Stars

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

  • 22:00-23:00
  • Amatör RuhMoonguns

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

  • 22:00-23:00
  • YeniçerilerAy Yıldız

30 Ekim - Perş.

  • 22:00-23:00
  • Moongunshellas verona

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Seyrantepe 700. Yıl Parkı Seyrangah H...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

  • 17:00-18:00
  • Ayıboğan SKIMANGÜCÜ BŞB

25 Ekim - C.tesi

  • 18:00-19:00

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

  • 22:00-23:00
  • BarcelonataSix Packs

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Seyrantepe Spor Tesisleri
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

  • 19:00-20:00
  • Hellines FCSeyrantepe FC
  • 21:00-22:00
  • OSMANLISPORJeJu United

25 Ekim - C.tesi

  • 20:00-21:00
  • Olimpik MokarNoterler Gençlik

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Ümraniye Lisesi Halı Saha
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Üsküdar Bağlar Başı Spor Kulübü Spor ...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

25 Ekim - C.tesi

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

  • 20:00-21:00
  • INVICTUS TEAMOSMANLI GÜCÜ SK

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

  • 21:00-22:00
  • APİYOSMANLI GÜCÜ SK

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Yeşilköy Çiroz Spor Tesisleri
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

23 Ekim - Perş.

24 Ekim - Cuma

  • 19:00-20:00
  • olympic floryaTatlı Çocuklar FC

25 Ekim - C.tesi

26 Ekim - Pazar

27 Ekim - P.tesi

28 Ekim - Salı

29 Ekim - Çarş.

30 Ekim - Perş.

31 Ekim - Cuma

1 Kasım - C.tesi

2 Kasım - Pazar

3 Kasım - P.tesi

4 Kasım - Salı

DAHA FAZLA TARİH
Final Yolu
Rakipbul K.A.P.
  • 23.10Enka Ruhu, münir hakan tatari transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 16:38
  • 23.10Mert Cihan Tezel, Düşükler takımına transfer oldu. 16:30
  • 23.10Yiğit Tokat, Bahariyespor takımına transfer oldu. 16:29
  • 23.10Tan doğukan Kulak, Bahariyespor takımına transfer oldu. 16:29
  • 23.10Kerem Kazmirci, Enka Ruhu takımına transfer oldu. 16:22
  • 23.10Dağhan ege Koç, Enka Ruhu takımına transfer oldu. 16:12
  • 23.10Enka Ruhu, Mehmet Hiram Abas transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 16:11
  • 23.10Enka Ruhu, Asil Çakır transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 16:10
  • 23.10ALSENAL, Muratcan Karabacak transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 15:38
  • 23.10Ayıboğan SK, Selim Mert Yöney transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 15:34
  • 23.10Yusuf Berk Hıçkıran, Dandiko Madrid CF takımına transfer oldu. 15:09
  • 23.10Cahit Batu Akalın, ALSENAL takımına transfer oldu. 07:16
  • 23.10Deniz toraman, Düşükler takımına transfer oldu. 00:54
  • 23.10cem sınmaz, Düşükler takımına transfer oldu. 00:48
  • 22.10Haddini Bilbao, ali kerem kaya transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 23:45
  • 22.10Haddini Bilbao, Ali Kerem Kaya transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 23:45
  • 22.10PırFena United, Mahmut Güzel transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 23:03
  • 22.10PırFena United, nuri aka transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 23:02
  • 22.10Mete Gürün, Alev FC takımına transfer oldu. 21:56
  • 22.10HÜSEYİN YORULMAZ, Fc Mincari takımına transfer oldu. 20:01

..

geri ileri
rakipBUL