Rakip BUL!

Avcılar Olimpik Spor Tesisleri
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

29 Mart - Pazar

  • 20:30-21:30

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Bayrampaşa Hidayet Türkoğlu Halı saha
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

29 Mart - Pazar

  • 21:00-22:00
  • balıkesirsporNewcastle

31 Mart - Salı

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

5 Nisan - Pazar

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Bayrampaşa MegaCenter Açık Halı Saha ...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

31 Mart - Salı

2 Nisan - Perş.

  • 22:00-23:00
  • AKARÇEŞMEPars FC

7 Nisan - Salı

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Beylerbeyi Ufuk Halı Saha
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

29 Mart - Pazar

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
CENGİZ TOPEL HALI SAHA (ÜMRANİYE)
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

29 Mart - Pazar

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
FB Dereağzı Tesisleri ("8"erliktir)
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

  • 17:00-18:00
  • Boz AyılarÇiftehavuzlar FK
  • 18:00-19:00
  • YOUNG TALENTSMediterranean FC
  • 19:00-20:00
  • canlar sporGöztepe United
  • 20:00-21:00
  • VodquilaF.C. Küçükyalı
  • 21:00-22:00
  • Bunlar MalAgaInvictus
  • 22:00-23:00
  • Kuzenler Football ClubA.C ESENEVLER
  • 23:00-24:00
  • ALex10kardeş payı@

29 Mart - Pazar

  • 18:00-19:00
  • Football Club de BodrumFC A87
  • 21:00-22:00
  • Anadolu YıldızlarıÜmraniye Muyar Yapı
  • 23:00-24:00

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Florya Spor A.Ş. Halı Saha Tesisleri
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

  • 18:00-19:00
  • Florya All StarHangover
  • 18:30-19:30
  • NewcastleÇereZZa
  • 19:00-20:00
  • FLORYA SAVAŞCILARIEmporio Florya
  • 20:00-21:00
  • THY SPORCindarlıunited
  • 20:30-21:30
  • Florya ArmyReal Totoloji
  • 21:00-22:00
  • DevilsOf TeamBeylikdüzü Mücadele Spor
  • 21:30-22:30
  • Kuzeyin YıldızlarıAteşSpor Fc
  • 23:00-24:00
  • ÇİÇEKMEKİKçinarspor

29 Mart - Pazar

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

  • 23:00-24:00
  • Winning ElevenGodKillers

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Kadıköy Kenan Evren Halı Saha
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

  • 16:00-17:00
  • THE TAYFAFrezzers
  • 17:00-18:00
  • Victorious SecretTAKLACILAR
  • 18:00-19:00
  • Real GöztepeKadıköy United F.C.
  • 19:00-20:00
  • FC FaintersŞeytan Çarmıhı SK

29 Mart - Pazar

  • 15:00-16:00
  • 16:00-17:00
  • Dereboyu Fcİstanbuls United

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Kağıthane Demirler Halı Saha Tesisler...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

29 Mart - Pazar

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Kartal Arena Spor Tesisleri
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

29 Mart - Pazar

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

  • 20:30-21:30
  • VALOREWhitehawk
  • 21:30-22:30
  • İçerenköy SKMinaKo

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Londra Camping Halı Saha Tesisleri ( ...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

  • 23:00-24:00
  • DRY FCLevtur city
  • 24:00-01:00
  • Site SKFC Sazak

29 Mart - Pazar

30 Mart - P.tesi

  • 23:00-24:00
  • BATIŞEHİR FCWATERBOX Atletico Boys

31 Mart - Salı

  • 22:00-23:00
  • DEDELERÇELEBİ F.C.

1 Nisan - Çarş.

  • 22:00-23:00
  • Murtezaoğlu FKBallon d'or

2 Nisan - Perş.

  • 22:00-23:00
  • Tobacco ShopOF SPOR

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Maltepe Spor Tesisleri
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

29 Mart - Pazar

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

DAHA FAZLA TARİH
Sena Halı Saha Tesisleri ( YENİBOSNA ...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

  • 20:00-21:00
  • hellas veronaÜÇEVLER FC
  • 21:00-22:00
  • Nema ProblemaParseller FC
  • 22:00-23:00
  • FcBPFC TÜYO

29 Mart - Pazar

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Seyrantepe 700. Yıl Parkı Seyrangah H...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

29 Mart - Pazar

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Seyrantepe Spor Tesisleri
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

29 Mart - Pazar

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Ümraniye Lisesi Halı Saha
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

29 Mart - Pazar

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Üsküdar Bağlar Başı Spor Kulübü Spor ...
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

29 Mart - Pazar

  • 23:00-24:00
  • ÖZEMEK SPORDÜMENGENE S.K.

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Yeşilköy Çiroz Spor Tesisleri
(Müsait saatler için sağdaki "+" simgesine tıklayınız.)
+

28 Mart - C.tesi

29 Mart - Pazar

30 Mart - P.tesi

31 Mart - Salı

1 Nisan - Çarş.

2 Nisan - Perş.

3 Nisan - Cuma

4 Nisan - C.tesi

5 Nisan - Pazar

6 Nisan - P.tesi

7 Nisan - Salı

8 Nisan - Çarş.

9 Nisan - Perş.

DAHA FAZLA TARİH
Final Yolu
Rakipbul K.A.P.
  • 28.03F.C. Mantargücü, cihan subaşı transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 01:26
  • 28.03Assassins, Mustafa Bayram transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 01:21
  • 27.03Ferhat KARTALCI, By HAZAR FC takımına transfer oldu. 23:54
  • 27.03AVNİ ÇÖREKOĞLU, By HAZAR FC takımına transfer oldu. 23:48
  • 27.03ABDULMÜTTALİP KÖSE, By HAZAR FC takımına transfer oldu. 23:47
  • 27.03ALİ METE, By HAZAR FC takımına transfer oldu. 23:46
  • 27.03By HAZAR FC, BİROL YİĞİT transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 23:34
  • 27.03emre inan, By HAZAR FC takımına transfer oldu. 23:33
  • 27.03YUSUF TANIŞ, By HAZAR FC takımına transfer oldu. 23:31
  • 27.03Hasan Hüseyin Akbulut, Oldcastle United takımına transfer oldu. 22:38
  • 27.03Recep Ali Köse, CURİ MONSTER takımına transfer oldu. 20:42
  • 27.03Turhan Mildon, AC Milan Gaz takımına transfer oldu. 20:09
  • 27.03hüseyin kurumahmut, FC OTTOMAN takımına transfer oldu. 19:41
  • 27.03Amal FC, KEREM PEKKAYA transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 18:38
  • 27.03İkbal çelik, Cindarlıunited takımına transfer oldu. 18:28
  • 27.03Aytaç Çirozlar, Ballon d'or takımına transfer oldu. 18:22
  • 27.03Bülent Susam, F.C. Mantargücü takımına transfer oldu. 18:21
  • 27.03Ayberk Kemal Gezer, Amal FC takımına transfer oldu. 18:20
  • 27.03Amal FC, DOĞUKAN DURKAYA transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 18:18
  • 27.03Yunus Göksinir, Şeyhli F.K takımına transfer oldu. 17:36

..

geri ileri
rakipBUL